ІНФОРМЕРИ

 Погода в Луцке  Курс доллара
Застосування лицювальної цегли

Кольорова гіперпресована лицювальна цегла — продукт, який з’явився на українському ринку будівельних матеріалів набагато пізніше, ніж давно відомі силікатна та керамічна. Та завдяки своїм фізико-механічним властивостям та точній геометрії вона стала серйозним конкурентом для інших лицювальних матеріалів.

Значною та вигідною перевагою гіперпресованої лицювальної цегли перед силікатною та керамічною є її точні геометричні розміри. Якщо погрішність у розмірах силікатної та керамічної цегли допускається у межах 3 мм, то гіперпресована лицювальна цегла має практично ідеальну геометрію (відхилення у розмірах не перевищує 0,3 мм). При застосуванні силікатної або керамічної цегли усувати нерівності при кладці під розшивку доводиться шляхом використання більшої кількості цементного розчину, ніж при використанні гіперпресованої цегли, що суттєво економить кошти.

За допомогою гіперпресованої лицювальної цегли реставрують старі будівлі, зміцнюючи стіни та припиняючи процес їх руйнування, і разом з тим оновлюючи та прикрашаючи фасади.

Гіперпресована лицювальна цегла — прекрасний захист від впливу несприятливих зовнішніх факторів: вітрів, ураганів, дощів, граду, снігу, морозу, перепадів низької та високої температур — та механічних пошкоджень: ударів, подряпин, тиску. Високий рівень міцності та стійкості такої цегли до впливу негативних погодних умов дозволяє успішно використовувати її у будь-якій місцевості, у будь-якому кліматичному поясі.

Кольорова гіперпресована цегла є універсальним лицювальним матеріалом, оскільки її використовують для лицювання як зовнішніх стін будівель, так і внутрішніх поверхонь приміщень. Будівлі, облицьовані кольоровою гіперпресованою цеглою, мають чудовий зовнішній вигляд завдяки багатій кольоровій гамі, яка робить фасади свіжими, святковими, привабливими. Гіперпресована цегла з різним рельєфом поверхні (гладка та «рваний» камінь) — ідеальний матеріал для створення споруд різних архітектурних стилів та епох: від середньовічних замків до сучасних модернових котеджів та багатоповерхівок (престижні супермаркети, офісні та банківські будівлі, респектабельні готелі).

Не обійтися без кольорової гіперпресованої цегли і при створенні досконалого, завершеного екстер’єру споруд (парканів, огорож, парапетів). А кольорова гіперпресована плитка — незамінний матеріал для лицювання стін всередині приміщень (лазень, саун, ванних кімнат на дачах, камінів).

© 2012 | Млинівський завод будівельних матеріалів
Розробка Веб-студія «Терен»