ІНФОРМЕРИ

 Погода в Луцке  Курс доллара
Корисна інформація

Лицювальна цегла — це гарно, престижно, надійно!

Технологія виробництва гіперпресованої цегли з'явилася в Європі в 90-х роках минулого століття і отримала назву - метод напівсухого гіперпресування. Процес напівсухого гіперпресування цегли відрізняється від технологій випалу та звичайної силікатної. Готова гіперпрессована цегла має більш низьку ціну за рахунок зниження енерговитрат при виробництві. Як одинарна, так і полуторна облицювальна цегла має зовнішню поверхню з декоративним малюнком або без такого, характеризується досить широкою гамою кольорів в діапазоні від майже білого до темно-бурого.

Цей будівельний матеріал здатний об'єднати в собі достоїнства відразу двох продуктів - цегли і каменю. У цегли він взяв звичний усім розмір і зручний процес кладки, у каменя - його міцність і довговічність.

За рахунок технології гіперпресування досягаються відмінні якості, і стабільні характеристики продукції. Гіперпресованна цегла має наступні позитивні показники:
- морозостійкість,
- міцність,
- точні розміри,
- легко очищається від забруднень,
- низький ступінь вологопоглинання.

Цегельна кладка з лицьової гіперпресованої цегли дещо відрізняється від кладки із звичайного облицювальної цегли. Звичайна цегла має дуже нестабільні розміри й нерівності, тому розчин використовується для вирівнювання цих нерівностей і усунення дефектів цегли. Зазвичай муляри спочатку замазують шов розчином, а потім розшивають його. При цьому цегла вимазується розчином, який потім неможливо змити. Цегляній кладці лицьової гіперпресованої цегли розшивка не потрібна взагалі! При кладці гіперпресованої цегли застосовується щільний розчин під шаблон, після висихання якого вся кладка утворює суцільний моноліт. Додавання в розчин барвників додасть всій кладці покращений зовнішній вигляд, а об'ємна кількість самого розчину, необхідного для кладки, на порядок менше, ніж для кладки тої ж керамічної цегли.

Можливість надати гіперпресованій цеглі різну структуру (ідеальну гладкість, вид дикої скелі або колотої цегли) зробила його неперевершеним обробним матеріалом. Цегла гіперпресована може застосовуватися для кладки несучих конструкцій будівель з сухим, нормальним і вологим режимом експлуатації, в тому числі зовнішніх і внутрішніх стін житлових будівель: для стін, підвалів і цоколів.

Також відзначимо, що гіперпресована цегла має безліч різновидів: гладка, декорована «під камінь», декорована «під камінь» тичкова, декорована «під камінь» кутова цегла та ін. Особливий інтерес викликає так звана цегла під дикий камінь, також відома як колота цегла або рвана цегла. Вона являє собою цеглу, на зовнішній поверхні або краях якої спостерігаються численні сколи, що надає рваній цеглі схожість зі старовинними будівельними каменями, а будівлям, облицьованих рваною цеглою, - вишуканий вигляд старих замків.

Облицювальна гіперпрессована цегла використовується не тільки для значного поліпшення естетичного зовнішнього вигляду будівлі, але і для підвищення стійкості фасадної частини стін, збільшення стійкості до механічних впливів лицьовій поверхні стін, а також для підвищення стійкості до ерозії, пов'язаної з перепадами температурних режимів і для зміцнення механічної стійкості несучих стін.

Кілька фактів про нас.

Наша компанія спеціалізується на виробництві та продажі облицювальної цегли різноманітних фактур. Наша продукція вирізняється якісною зовнішньою поверхнею і різноманіттям колірних рішень. При формуванні нашого асортименту, ми враховуємо, що сучасна лицьова цегла може використовуватися не тільки для стінних робіт, але і в оформленні інтер'єрів приміщень, тому в наших каталогах Ви знайдете великий вибір облицювальної цегли.

Слід зазначити, цегла облицювальна нашого виробництва значно дешевше імпортного і її доставка здійснюється набагато швидше, як правило в межах 1-4-х робочих днів.

Кілька фактів про облицювальну цеглу.

Облицювальну цеглу ще досить часто називають обробною або фасадною цеглою, є розміри 250Х120Х65 мм — це одинарна цегла, 250Х120Х88 мм — полуторна, 250Х85Х65 мм — Євро (вузька) цегла. Крім того вся лицьова цегла поділяється на повнотілу та на порожнисту. Порожниста використовується як правило для фасадних робіт, а повнотіла для печей та камінів. До останнього часу найчастіше в Україні зустрічалася гладка поверхня, будь-яка інша поверхня як правило називається фактурною, а сама цегла носить назву фактурна цегла. Зараз фактурна цегла дозволяє ефектно виділити фасад будинку чи паркан, надає неперевершеного відтінку, неповторного дизайну та рельєфу. Саме це робить її популярною та незамінною в облицювальних роботах.

Кольорова гамма поверхонь облицювальної цегли.

Цегла облицювальна жовта — відтінки від світло-жовтого до насиченого жовтого кольору.
Цегла червона облицювальна — класичний колір лицьової цеглини.
Цегла облицювальна коричнева — один з сучасних модних відтінків.
Цегла облицювальна біла — представлена у відтінках від кремового до світло-жовтого.
Також популярною є цегла з відтінками синього, зеленого та чорного кольорів.

Кілька фактів про закупку та зберігання цегли
  • Закупівлю і транспортування цегли слід робити по можливості максимальними об'ємами. По-перше, цим самим ви застрахуєте себе від колірної плямистості фасаду через відмінності у складі цегли, виробленої у різний час. По-друге серйозні торгівельні компанії, представництва заводів-виробників часто надають своєрідний «бонус» чи знижку покупцям, що купляють облицювальну цеглу великими оптовими партіями. Також йде економія на доставці цегли транспортом.
  • «Вік» гіперпресованої цеглини при його відвантаженні повинен бути не менше 15-20 днів з моменту формування. До цього часу цеглина набуває вже до 80% марочної міцності і вірогідність транспортних пошкоджень обсолютно незначна.
  • Зберігання облицювальної цегли повинно бути організоване так, щоб виключити проникнення атмосферної або грунтової вологи в заводську упаковку. Особливо ця вимога актуальна при «закладці цегли на зимівлю»
Кілька фактів про висоли
Висоли. Найпоширеніший і підступний брак — висоли. Висоли з'являються вже на цегляних стінах у вигляді білих плям і розводів (тобто вже після того, як цегла укладена). І при покупці не вгадаєш - будуть висоли на цій цеглі чи ні. Утворюються вони в результаті міграції солей з розчину кладки, цеглини, грунтових вод і навіть повітря. Про нашу цеглу фахівці говорять, що кількість солей в ній незначна.

Як же вберегтися від висолів? Пропонуємо кілька порад:
  • використовувати цемент з низким вмістом розчинних солей;
  • не розмазувати розчин по фасадній частині цегли;
  • не класти цеглу під час дощу і закривати свіжу кладку на ніч;
  • щонайшвидше підводити дім під дах;
  • покрити фасад захисним розчином.
Але якщо після всіх обережностей висоли все ж таки з'явилися, не турбуйтеся. Будівельники завіряють, що велика частина висолів змивається дощами через рік-два. Якщо чекати не хочете, можна скористатися народними засобами: розчином оцтової кислоти, 5-процентним розчином соляної кислоти або розчином нашатирного спирту, — баночка на відро води. Або можна купити в будівельних магазинах спеціальні засоби. Чи ж звернутися у фірму, яка відмиє Ваш дім від солі і покриє фасад захисним розчином.

© 2012 | Млинівський завод будівельних матеріалів
Розробка Веб-студія «Терен»